Detaylı Bilgi

-25%
indirimli
Fiyat
45,00 TL
Eski Fiyat
60,00 TL
Yayınevi
Stok Kodu
8682773014020
Yazar
Yorum
Kargo
100 TL Üstü Kargo Bedava

​Resfebe (Resimli Alfabe) Zeka Oyunu;

Harf, resim, sayı ve resimler kullanılarak kavram oluşturma oyunudur. Resfebe ilköğretim çağı çocukları için son derece önemli, eğitici bir zeka oyunudur. Yediden yetmişe her birey zevkle oynayabilir. 
Resfebe Zeka Oyunu, bir grup oyunu olmakla beraber bireysel olarak da oynanabilir. Okulda ve ev ortamında ailece, eğlenceli ve eğitici vakit geçirmek için tasarlanmıştır.
Oyun içerisinde 50 adet resfebe kartı, bir adet zil ve kartların cevap anahtarı bulunmaktadır.
Nasıl Oynanır;
Oyun kağıtları her oyuncunun  rahatlıkla görebileceği şekilde, deste halinde kapalı olarak ortaya konur. Oyuncuların rahatlıkla uzanabileceği şekilde zil de kartların yanında olmalıdır. Herhangi bir oyuncu, oyun kağıtlarından birini alarak ortaya açar. Oyuncular oyun kağıdındaki harf ve resimlere bakarak hızlı bir şekilde resfebe'yi çözmeye çalışır. Çözümü ilk bulan oyuncu zile basar ve hiç beklemeden çözümü söyler. Doğru bildiği kartı alır. Yanlış söylerse bilemediği kartı ve önceden kazandığı kartlardan birini ortadaki destenin en altına koyar. Yanlış söyleyen oyuncunun elinde hiç kart yoksa bir el oyundan çıkarılır. Oyun sonunda kartlar sayılır, en çok kart alan oyuncu birinci olur.


Bu Yayınevinin Diğer Ürünleri